Z biegiem czasu twarz zaczyna tracić blask i kształt. Dla tych osób, które chcą zatrzymać młodość, świetną opcją jest zabieg wolumetrii. To nic innego jak lifting oraz modelowanie konturów twarzy w celu przywrócenia jej właściwego kształtu lub skorygowania powstających z biegiem lat niedoskonałości.

Skin Harmony Clinic – Wolumetria Saska Kępa

Dlaczego wolumetria jest potrzebna?

Wolumetria to zabieg, który okazuje się potrzebom wielu osób. Dzieje się tak dlatego, że z biegiem lat u każdego tkanka tłuszczowa przemieszcza się z policzków ku dołowi, przez co twarzy traci objętość i elastyczność, wygląda na starszą i zaczyna być powodem kompleksów.

Warto korzystać z bezpiecznej medycyny estetycznej, by dalej cieszyć się pełnią życia i być zadowolonym z odbicia w lustrze!

Wolumetria – dla kogo?

Wolumetria to zabieg dla osób, które chcą jak najdłużej utrzymać młody wygląd twarzy, zredukować zmarszczki i pozbyć się zwiotczałej skóry. To także rozwiązanie dla tych, którzy zauważyli u siebie zapadnięte kości policzkowe lub asymetrię twarzy czy warg.

Jak wygląda zabieg wolumetrii? 

Wolumetria to wprowadzenie do twarzy wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg wykonuje się za pomocą igły. Kwas jest gęsty i bardzo plastyczny, co daje świetne efekty i jest w pełni bezpieczne dla osoby korzystającej z zabiegu.

Co bardzo ważne, zabieg jest niemal nieodczuwalny i trwa około 30 minut. Zazwyczaj nie występują skutki uboczne, choć u niektórych osób może wystąpić lekki ból oraz delikatne zaczerwienienie. Objawy utrzymują się do maksymalnie trzech dni.

Osoby, które nie są pewne, czy zabieg jest dla nich, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy o przebiegu zabiegu. Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie i komforcie!

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu wolumetrii?

Pierwsze efekty wolumetrii widoczne są od razu, a całkowite po dwóch tygodniach od zabiegu. Utrzymują się od roku do 18 miesięcy, a po tym czasie wolumetrię można powtórzyć, by podtrzymać uzyskane rezultaty.

Jako specjaliści w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii stawiamy na jakość i zadowolenie klientów. Zapraszamy!

facebook instagram phone