nasi EKSPERCI

Skin Harmony Clinic tworzą wyjątkowi ludzie, a to wszystko dla wyjątkowych Pacjentów! Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy łączą wszystko to, co najważniejsze w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Poznaj nas bliżej.

Lek. Martyna SZANIAWSKA

Właścicielka Skin Harmony Clinic. Spełniając swoje największe zawodowe marzenie, stworzyła unikalne miejsce, skupiające najlepszych specjalistów. Zależy jej, aby każdy Pacjent czuł się tu komfortowo i bezpiecznie, a wykonywane zabiegi były skuteczne i sprawdzone.

Szczególnie pasjonuje ją dermatochirurgia oraz medycyna estetyczna. Bardzo dużą uwagę przywiązuje do profilaktyki i utrzymywania skóry w dobrej kondycji. Znakiem rozpoznawczym pracy dr Martyny jest naturalność efektów, które uzyskuje podczas stosowania zabiegów medycyny estetycznej.

Jest estetką, wrażliwą na piękno w każdej dziedzinie. W wolnym czasie swoją uwagę poświęca pięknym wnętrzom, które ją inspirują. Szczęśliwa żona i mama 4 letniej Zosi.

Doświadczenie

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na wydziale wojskowo-lekarskim, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Dermatologii i Wenerologii. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, jest także członkinią Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz International Dermoscopy Society.

Wcześniej związana zawodowo z wieloma prestiżowymi klinikami.

Szkolenia

uczestniczka wielu szkoleń i kongresów ogólnopolskich oraz światowych, doświadczenie zdobywała m.in w Miami, Las Vegas, Paryżu. Dr Martyna to wielbicielka wszelkich branżowych nowinek. Jest także ekspertką marki Samarite.

Jej specjalność

medycyna estetyczna jest jej ogromną pasją. Zajmuje się nią od 6 lat. Przywiązuje dużą wagę do profilaktyki. Jej zdaniem – jako dermatologa – utrzymywanie skóry w dobrej kondycji od samego początku, czyli dbałość o jej jędrność, nawilżenie, brak przebarwień, widocznych naczyń, czy innych stanów chorobowych, jest podstawą pięknego, zdrowego wyglądu twarzy. Do jej ulubionych zabiegów należą szczególnie te, które poprawiają jakość skóry – od mezoterapii po zabiegi laserowe. 

Uważa, że medycyna estetyczna musi iść w parze z dermatologią. Znajomość tych obu dziedzin pozwala kompleksowo zająć się Pacjentem i znaleźć rozwiązanie dla wszystkich jego potrzeb związanych ze skórą.

Jej innowacyjne podejście do medycyny estetycznej szybko zjednało jej wielu stałych Pacjentów. Wciąż przybywają też nowi. Dr Martyna nie kreuje wyglądu zmieniając rysy twarzy. Zależy jej na podkreślaniu tego, co Pacjent ma najlepszego. Takie podejście niweluje kompleksy i buduje pewność siebie. Jej zdaniem, bardzo ważne jest dopasowanie odpowiednich zabiegów podkreślających indywidualne piękno.

Opinie pacjentów
Tomek
Zawsze profesjonalnie! Pani Dr. Ma idealne wyczucie, wie ile można żeby nie przesadzić. Polecam każdemu!


Magdalena
Jak zawsze profesjonalnie, w cudownej atmosferze.
Na efekt końcowy musze poczekać ale juz dzisiaj widać, że usta beda piękne i naturalne. I to jest największy atut pani doktor, że stawia na naturalność i bezpieczeństwo.
Zabieg modelowania wykonany ze znieczuleniem, był całkowicie bezbolesny.
Polecam!


Aleksandra
Doktor Martyna Szaniawska i jej klinika to najlepszy adres w Warszawie ! Zawsze profesjonalnie, w cudownej atmosferze, a co najważniejsze zastosowane zabiegi przynoszą znakomite efekty i są bezbolesne nawet bez znieczulenia ! Polecam


Anna
Wspaniała, fachowa obsługa w przesympatycznej atmosferze a to wszystko w otoczeniu przepięknego wnętrza kliniki:) zawsze będę tam wracać i polecać każdemu.


Agnieszka
Piękne miejsce, cudowna atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta – dr Martyna posiada ogrom wiedzy i umiejętności


Beata
Wspaniała Pani Doktor! Cierpliwość, wrażliwość i fachowość w przepięknym otoczeniu! Polecam to miejsce!


Wiktoria
Pani lek. Martyna to przesympatyczna i w każdym calu perfekcyjna osoba. Wizyta przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Z całego serca polecam P. Martynę


Marta
Jak zawsze zabieg przeprowadzony profesjonalnie, z zachowaniem bezpieczeństwa, w bardzo miłej atmosferze.
Efekty spektakularne. Po zabiegu mogłam wrócić odrazu do obowiązków. Polecam panią Dokotor !

Mgr kosmetologii Anna RAJCH

Kosmetolog z wykształcenia i pasjonatka zawodu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Rozpoczęła pracę w branży już na drugim roku studiów, chcąc zgłębiać wiedzę z zakresu fizjologii skóry. Kilka lat, mocno związana z topowymi markami dermokosmetycznymi i SPA.

Szkolenia

prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii terapeutycznej w oparciu o zaawansowane terapie eksfoliujące oraz mikronakłucia. Podczas swojej 13-letniej przygody zawodowej odbyła liczne szkolenia w kraju i za granicą. Prelegentka na sympozjach oraz wykładowca na wyższej uczelni przedmiotów związanych z anti-aging. Jest autorką wielu artykułów w czasopismach branżowych.   

Jej specjalność

specjalistka w celowanych zabiegach kojarzonych w oparciu o nowe technologie oraz peelingi chemiczne. W pracy z pacjentem szuka najefektywniejszych rozwiązań zabiegowych „szytych na miarę”. Mocno stawia na odpowiednią pielęgnację domową skóry wierząc, że stanowi ona klucz do sukcesu zdrowej i pięknej skóry. 

Prywatnie miłośniczka typowo męskich sportów oraz podróży. Rozsmakowuje się w sztuce kulinarnej.

facebook instagram phone