nasi EKSPERCI

Skin Harmony Clinic tworzą wyjątkowi ludzie, a to wszystko dla wyjątkowych Pacjentów! Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy łączą wszystko to, co najważniejsze w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Poznaj nas bliżej.

Lek. Martyna SZANIAWSKA

Właścicielka Skin Harmony Clinic. Spełniając swoje największe zawodowe marzenie, stworzyła unikalne miejsce, skupiające najlepszych specjalistów. Zależy jej, aby każdy Pacjent czuł się tu komfortowo i bezpiecznie, a wykonywane zabiegi były skuteczne i sprawdzone.

Szczególnie pasjonuje ją dermatochirurgia oraz medycyna estetyczna. Bardzo dużą uwagę przywiązuje do profilaktyki i utrzymywania skóry w dobrej kondycji. Znakiem rozpoznawczym pracy dr Martyny jest naturalność efektów, które uzyskuje podczas stosowania zabiegów medycyny estetycznej.

Jest estetką, wrażliwą na piękno w każdej dziedzinie. W wolnym czasie swoją uwagę poświęca pięknym wnętrzom, które ją inspirują. Szczęśliwa żona i mama 4 letniej Zosi.

Doświadczenie

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na wydziale wojskowo-lekarskim, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Dermatologii i Wenerologii. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, jest także członkinią Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz International Dermoscopy Society.

Wcześniej związana zawodowo z wieloma prestiżowymi klinikami.

Szkolenia

uczestniczka wielu szkoleń i kongresów ogólnopolskich oraz światowych, doświadczenie zdobywała m.in w Miami, Las Vegas, Paryżu. Dr Martyna to wielbicielka wszelkich branżowych nowinek. Jest także ekspertką marki Samarite.

Jej specjalność

medycyna estetyczna jest jej ogromną pasją. Zajmuje się nią od 6 lat. Przywiązuje dużą wagę do profilaktyki. Jej zdaniem – jako dermatologa – utrzymywanie skóry w dobrej kondycji od samego początku, czyli dbałość o jej jędrność, nawilżenie, brak przebarwień, widocznych naczyń, czy innych stanów chorobowych, jest podstawą pięknego, zdrowego wyglądu twarzy. Do jej ulubionych zabiegów należą szczególnie te, które poprawiają jakość skóry – od mezoterapii po zabiegi laserowe. 

Uważa, że medycyna estetyczna musi iść w parze z dermatologią. Znajomość tych obu dziedzin pozwala kompleksowo zająć się Pacjentem i znaleźć rozwiązanie dla wszystkich jego potrzeb związanych ze skórą.

Jej innowacyjne podejście do medycyny estetycznej szybko zjednało jej wielu stałych Pacjentów. Wciąż przybywają też nowi. Dr Martyna nie kreuje wyglądu zmieniając rysy twarzy. Zależy jej na podkreślaniu tego, co Pacjent ma najlepszego. Takie podejście niweluje kompleksy i buduje pewność siebie. Jej zdaniem, bardzo ważne jest dopasowanie odpowiednich zabiegów podkreślających indywidualne piękno.

Opinie pacjentów
Tomek
Zawsze profesjonalnie! Pani Dr. Ma idealne wyczucie, wie ile można żeby nie przesadzić. Polecam każdemu!


Magdalena
Jak zawsze profesjonalnie, w cudownej atmosferze.
Na efekt końcowy musze poczekać ale juz dzisiaj widać, że usta beda piękne i naturalne. I to jest największy atut pani doktor, że stawia na naturalność i bezpieczeństwo.
Zabieg modelowania wykonany ze znieczuleniem, był całkowicie bezbolesny.
Polecam!


Aleksandra
Doktor Martyna Szaniawska i jej klinika to najlepszy adres w Warszawie ! Zawsze profesjonalnie, w cudownej atmosferze, a co najważniejsze zastosowane zabiegi przynoszą znakomite efekty i są bezbolesne nawet bez znieczulenia ! Polecam


Anna
Wspaniała, fachowa obsługa w przesympatycznej atmosferze a to wszystko w otoczeniu przepięknego wnętrza kliniki:) zawsze będę tam wracać i polecać każdemu.


Agnieszka
Piękne miejsce, cudowna atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta – dr Martyna posiada ogrom wiedzy i umiejętności


Beata
Wspaniała Pani Doktor! Cierpliwość, wrażliwość i fachowość w przepięknym otoczeniu! Polecam to miejsce!


Wiktoria
Pani lek. Martyna to przesympatyczna i w każdym calu perfekcyjna osoba. Wizyta przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Z całego serca polecam P. Martynę


Marta
Jak zawsze zabieg przeprowadzony profesjonalnie, z zachowaniem bezpieczeństwa, w bardzo miłej atmosferze.
Efekty spektakularne. Po zabiegu mogłam wrócić odrazu do obowiązków. Polecam panią Dokotor !

dr n. med. Karina Barszczewska

Pani doktor ma holistyczne podejście do pacjenta.
Pacjentki cenią Panią doktor przede wszystkim za empatię i indywidualne podejście do problemu.
W 2021 roku dzięki opiniom na znanym lekarzu otrzymała certyfikat jakości świadczonych usług.

Doktor Karina Barszczewska została polecana przez swoje pacjentki, dzięki czemu znalazła się na tzw. „wielkiej liście ginekolożek i ginekologów” spełniając kryteria, do których należą: profesjonalizm, empatia, dobra komunikacja, dobry gabinet, tolerancja.

W lutym 2022 roku znalazła się w magazynie VOGUE opowiadając o holistycznym protokole NRose jako ambasadorka marki Neuvia. W pażdzierniku 2022 roku znalazła się w książce „50 osobistości biznesu. Od serca do serca” przyznanej przez Redakcję Business Woman &Life.

Autorka ebooka „infekcje intymne . Co z natury warto o nich wiedzieć”?

Doświadczenie

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2022 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie – „Ocena ekspresji kinazy AURORA A i AURORA B w raku jajnika oraz jajnikach i jajowodach kobiet z mutacją BRCA1”.

W trakcie swojej kariery pracowała w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 w Bydgoszczy, a następnie w Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz na II Oddziale Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie.
Pani doktor przyjmuje pacjentki w Lublinie i w Warszawie.

Szkolenia
Posiada liczne certyfikaty z zakresu ginekologii, ultrasonografii, medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej.
Jest aktywnym członkiem wielu towarzystw Polskich i zagranicznych.
Aktywnie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach.
Sama będąc ambasadorem Neuvia Scientific Academy prowadzi szkolenia dla lekarzy w całej Polsce z zakresu ginekologii estetycznej.
Jej specjalność
Do jej szczególnych zainteresowań należy wczesna diagnostyka stanów przednowotworowych i nowotworów narządów płciowych, zaburzenia endokrynologiczne, a także zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej.
Opinie pacjentów
Sylwia
Niesamowicie przyjazna i szczegółowa Pni doktor. Jasno wyjaśniła dalsze kroki, wysłuchała oczekiwań i zaproponowała konkretne rozwiązania. Jestem zachwycona i nie chciałbym już iść do innego ginekologa


MC
Profesjonalna, delikatna, kontaktowa, przemiła, szczegółowa. Przez 40 lat swojego życia nie trafiłam na takiego lekarza. To Skarb dla kobiet


Anna M
Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Pełen profesjonalizm i świetna komunikacja. Polecam gorąco panią doktor.


Aleksandra
Pani Doktor Karina Barszczewska to wspaniała specjalistka i niezwykle inspirująca kobieta! Jako jedyna postawiła u mnie dokładną diagnozę i zaproponowała realną pomoc oraz plan leczenia, dając mi tym samym nadzieję na poprawę komfortu mojego życia.
Zdecydowałam się na zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego. Zabieg dzięki zastosowanemu znieczuleniu był tylko minimalnie bolesny. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze z zachowaniem mojego komfortu. Pani Doktor ciągle pytała czy wszystko u mnie w porządku. Jako pacjentka czułam się naprawdę zaopiekowana. Cieszę się, że wreszcie znalazłam specjalistkę, która udzieliła mi konkretnej pomocy.
Pani Doktor ma szeroką wiedzę z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej oraz ogromne doświadczenie i umiejętności. Podziwiam za ciągły rozwój zawodowy, stosowanie innowacyjnych metod leczenia i zapewnienie kobietom takiej pomocy, jakiej przystało na XXI wiek.
Pani Karino, bardzo dziękuję i do zobaczenia!


Patrycja
Pani doktor jest świetnym specjalista!! Wkłada całe swoje serce w to co robi !! Polecam bardzo serdecznie 🙂 lekarz – anioł.


Joanna
Z całego serca polecam Panią Doktor. Jest osobą wysoce empatyczną, potrafi wysłuchać, doradzić, wytłumaczyć; ma ogromną wiedzę i kulturę osobistą. Takich lekarzy brakuje. Dziękuję Pani Doktor.


Agata
Anioł nie człowiek Pani Doktor jest wspaniała, rzeczowa, życzliwa. Wizyta nie jest stresująca, dostalam odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te, których wcześniej wstydziłam się zadać innym lekarzom.. Pani Doktor poswieca maksimum czasu pacjentce. Dziękuję bardzo, czuje się naprawdę zaopiekowana


Marta
Profesjonalizm, oddanie, wiarygodność, empatia, rozwój, po prostu power „Babka”.
Jestem po kolejnej wizycie, Pani doktor zaufałam stuprocentowo i oddałam się w nareszcie profesjonalne i bardzo delikatne podczas badań ręce. Diagnoza postawiona, leczenie w toku. Wizyty są bardzo przyjazne, wzajemnie zarażamy się uśmiechem 🙂
Do tego wszystkiego warto dodać, że to Kobieta bardzo inspirująca, jestem pełna podziwu dla zaangażowania i stałego rozwoju. A to wszystko dla Nas – Pacjentek.
Bardzo dziękuję.

Mgr kosmetologii Anna RAJCH

Kosmetolog z wykształcenia i pasjonatka zawodu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Rozpoczęła pracę w branży już na drugim roku studiów, chcąc zgłębiać wiedzę z zakresu fizjologii skóry. Kilka lat, mocno związana z topowymi markami dermokosmetycznymi i SPA.

Szkolenia

prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii terapeutycznej w oparciu o zaawansowane terapie eksfoliujące oraz mikronakłucia. Podczas swojej 13-letniej przygody zawodowej odbyła liczne szkolenia w kraju i za granicą. Prelegentka na sympozjach oraz wykładowca na wyższej uczelni przedmiotów związanych z anti-aging. Jest autorką wielu artykułów w czasopismach branżowych.   

Jej specjalność

specjalistka w celowanych zabiegach kojarzonych w oparciu o nowe technologie oraz peelingi chemiczne. W pracy z pacjentem szuka najefektywniejszych rozwiązań zabiegowych „szytych na miarę”. Mocno stawia na odpowiednią pielęgnację domową skóry wierząc, że stanowi ona klucz do sukcesu zdrowej i pięknej skóry. 

Prywatnie miłośniczka typowo męskich sportów oraz podróży. Rozsmakowuje się w sztuce kulinarnej.

facebook instagram phone