Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/klient.dhosting.pl/skinharmony/skinharmonyclinic.com/public_html/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218

Zmiany naczyniowe na skórze

Zmiany naczyniowe są najczęściej kojarzone z pajączkami. Z problemem tym boryka się wiele osób. Co ciekawe, nie dotyczy on tylko osób starszych. Występują on częściej u kobiet, jednak mężczyźni też są na niego narażeni. Pajączki nie zagrażają bezpośrednio zdrowiu, jednak wiele osób uważa je za nieestetyczne. Występują najczęściej na nogach oraz twarzy. Inną zmianą są naczyniaki – przybierają one postać guza. Zmiany naczyniowe dotykają także młodych ludzi. Zwłaszcza osoby o cienkiej i płytko unaczynionej skórze mogą z czasem dostrzec na niej rozszerzone naczynka. Zarówno pajączki, jak i naczyniaki mimo że nie są bolesne, mogą wpływać negatywnie na samoocenę, powodując wstyd u pacjenta oraz obniżając jakość jego życia.

Zapraszamy klientów z okolicy dzielnic: Wawer i Rembertów

Laseroterapia w leczeniu zmian naczyniowych

Pajączki oraz naczyniaki można z powodzeniem leczyć za pomocą lasera. Oczywiście takie zabiegi nie zapobiegną powstawaniu nowych zmian, jednak pozwolą pozbyć się tych, które już się pojawiły. Z pomocą przychodzi laser Cutera Excel V. Laser ten świetnie sprawdza się w przypadku leczenia zmian naczyniowych. Emituje on wiązkę światła, która jest pochłaniana przez hemoglobinę znajdującą się w naczyniu krwionośnym, dzięki czemu naczynie się zamyka. Terapia laserem jest skuteczna i bezpieczna. Na jej rezultaty nie trzeba długo czekać. Efekty użycia lasera Cutera Excel V są trwałe oraz widoczne już po pierwszym zabiegu. Ilość zabiegów dobiera się indywidualnie do pacjenta, po wcześniejszej konsultacji. Zabieg nie pozostawia blizn oraz nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu może występować zaczerwienienie, jednak znika ono dość szybko. W naszej klinice za pomocą tego lasera można zamknąć naczynka na całej twarzy, mniejsze zmiany na brodzie, nosie i policzkach, naczynka na nogach oraz pozbyć się naczyniaków. Każdy zabieg przeprowadzany jest przez osobę z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, zachowując najwyższe standardy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zabiegów.

facebook instagram phone